IŠMUITINIMAS RUSIJOJE - MUITINĖS PROCEDŪROS TARPININKAS RUSIJOJE

Išmuitinimas Rusijoje - Muitinės Procedūros Tarpininkas Rusijoje

Prekių muitinės procedūros (muitinės procedūrų paslauga) yra procedūra, kurią reikia atlikti importuojant prekes ar transporto priemones į Muitų sąjungos teritoriją: Baltarusiją, Rusiją ir Kazachstaną. Išmuitinimo deklaracijos procedūrą gali atlikti krovinio savininkas, taip pat jo/jos atstovas (agentas), t.y. įmonė, kuri teikia muitinės tarpininkavimo paslaugas (muitinės agento paslaugos Baltarusijoje ir Rusijoje). Rusijos Federacijos rezidentams mes siūlome pelningas, patikimas ir greitas muitinės procedūras Baltarusijoje ir Rusijoje. Pigiau nei Rusijoje, patikimiau nei Kazachstane!

Jeigu norite sutaupyti laiko ir pinigų sprendžiant pagrindines problemas, patikėkite savo prekių muitinės procedūras profesionalams, turintiems ilgalaikę patirtį šioje srityje. Įmonė „Atlantic Way“ siūlo profesionalias muitinės tarpininkavimo paslaugas už priimtinas kainas. Ilgalaikė patirtis muitinės paslaugų srityje suteikia galimybę mūsų specialistams greitai ir profesionaliai vykdyti prekių muitinės procedūras.

Mūsų pareiškėjai surinks reikiamų dokumentų komplektą, nustatys produktų kodą pagal Užsienio ekonominės veiklos prekių nomenklatūrą (FEACN), bei teiks visus reikalingus dokumentus ir elektroninę prekių deklaraciją muitinei. Mes taip pat teikiame sutarties turėtojo paslaugas Baltarusijoje ir Rusijoje (importuotojas): Jūs galite gauti prekes tiek pagal savo sutartį, tiek pagal mūsų. Muitinės procedūros atliekamos laikantis reikalavimų dėl intelektinės nuosavybės Baltarusijoje ir valiutos kontrolės.

Jeigu Jums reikia patyrusio muitinės agento Maskvoje, Sankt Peterburge ar Minske (muitinės agento Baltarusijai), taip pat kituose BR ir RF miestuose, susisiekite su mumis. Mes atliksime muitinės procedūras Baltarusijoje ir Rusijoje, atsižvelgdami į Jūsų prekėms taikomo tvarkymo specialius aspektus ir leidžiant optimizuoti muitinės išlaidas.

ATSIŲSKITE UŽKLAUSĄ