TARPTAUTINĖS PREKYBOS KONSULTACIJOS

Tarptautinės prekybos konsultacijos:

Užsienio prekybos konsultavimo paslaugos, susijusios su užsienio ekonomine veikla, yra paslauga, kuri perduoda visas nepagrindines Jūsų įmonės funkcijas, ypač logistikos ir užsienio ekonominės veiklos, šioje srityje besispecializuojantiems profesionalams. Šiuo metu Užsienio prekybos konsultavimo paslaugomis labai susidomėjusios įmonės, kurios užsiima užsienio prekių didmenine ir mažmenine veikla, taip pat organizacijos, kurios neturi patirties užsienio ekonominės veiklos srityje.

UAB „Atlantic Way“ Užsienio prekybos konsultavimo paslaugos, susijusios su užsienio ekonomine veikla, suteikia galimybę Jums pasinaudoti mūsų darbuotojų didele patirtimi, siekiant sumažinti krovinių pristatymo išlaidas, padidinti kapitalo apyvartą, taip pat vykdyti eksporto ir importo sandorius bei muitinės procedūras Baltarusijoje ir Rusijoje.

Jums nereikės gaišti laiko kontroliuojant vežėjų, agentų, logistikos specialistų bei muitinės agentų darbą, taip pat sekti skirtingų šalių muitinės įstatymų tikslias vietas, paskutinius kontrolės ir teisės aktų pagrindų pakeitimus, bei ginant savo interesus kontrolės institucijose. Mūsų kvalifikuoti specialistai teiks visą diapazoną paslaugų.

  Mūsų pagrindinės paslaugos:

  1) Optimaliausių schemų Jūsų krovinių (prekių) pristatymui vystymas, atsižvelgiant į Jūsų pramonės specifiką;

  2) Konsultacijos dėl visų iškylančių muitinės klausimų, taip pat užsienio ekonominės veiklos aspektų;

  3) Eekomendacijų ir veiklų komplekto vystymas siekiant sumažinti išlaidas ir optimizuoti įmonės logistiką;

  4) Konsultacijos dėl visų reikalingų teisinių, apskaitos ir apmokestinimo klausimų.

  Užsakomųjų užsienio ekonominės veiklos paslaugų iš UAB „Atlantic Way“ privalumai:

  1) Jūs ženkliai sumažinsite medžiagas, laiką ir žmogiškuosius išteklius, kadangi Jums nereikės turėti savo užsienio ekonominės veiklos ir muitinės procedūrų departamentų;

  2) Jums nereikės bendrauti su daug pristatymo rangovų, turėti reikalų su krovinių muitinės procedūromis, taip pat su draudimo įmone, sertifikavimo įstaigomis ir muitinės institucijomis;

  3) Jums nereikės galvoti apie tai, kaip vykdyti valiutos sandorius;

  4) Dabar įmonė gali susitelkti į svarbiausius dalykus: į pagrindinę įmonės veiklą.

  Šiuo būdu, viskas, ko Jums reikia:

  1) Pasirinkti tiekėją ir prekes;

  2) Sudaryti su mumis sutartį.

  Visa kita atliksime mes!

ATSIŲSKITE UŽKLAUSĄ