SANDĖLIAVIMO PASLAUGOS KLAIPĖDA VILNIUS - MUITINĖS SANDELIAI - SANDELIAVIMAS

Sandėliavimo Paslaugos Klaipėda Vilnius - Muitinės Sandeliai - Sandeliavimas

Mes siūlome muitinės sandėliavimo paslaugas visoje Lietuvoje

Siūlome šias paslaugas ES gamintojams, taip pat prekes importuojančioms įmonėms iš daugelio tarptautinių gamintojų: viso ar dalies krovinio transportavimą į UAB „Atlantic Way“ sandėlius, kurie yra Klaipėdos uoste (Lietuva) arba Vilniaus mieste; krovinių konsolidavimo paslaugas sandėlyje ir perskirstymą, tvarkymą, prekių surinkimą pagal kliento norus, taip pat eksporto dokumentų paketo paruošimą ir krovinio pristatymą į nurodytą vietą.

Mes teikiame intermodalinio krovinių transportavimo paslaugas naudodami skirtingus transportavimo būdus klientui palankiausiais terminais ir sąlygomis. Prekes iš ES šalių galima pristatyti jūriniais konteineriais ar sunkvežimiais į mūsų muitinės sandėlį Lietuvoje, ir iš ten, juos sutvarkius, prekes galima gabenti į Rusiją, Baltarusiją, Kazachstaną ir kitas NVS šalis keliais.

Mūsų naujausia įranga ir kvalifikuotas personalas sukuria palankias sąlygas vienu metu aptarnauti didelį srautą transporto priemonių ir krovinių. Muitinės sandėliuose saugomų prekių apskaitos sistema yra prijungta prie muitinės agentų ir muitinės kontrolės kompiuterio programų, kurios pašalina galimas apskaitos klaidas. Mes teikiame intermodalinio krovinių transportavimo paslaugas naudodami skirtingus transportavimo būdus klientui palankiausiais terminais ir sąlygomis. Prekes iš ES šalių galima pristatyti jūriniais konteineriais ar sunkvežimiais į mūsų muitinės sandėlį Lietuvoje, ir iš ten, juos sutvarkius, prekes galima gabenti į Rusiją, Baltarusiją, Kazachstaną ir kitas NVS šalis keliais.

Sandėliavimo Paslaugos Klaipėda Vilnius - Muitinės Sandeliai - Sandeliavimas

    Logistikos terminalų paslaugos:

  • Prekių iš trečiųjų šalių sandėliavimas A tipo muitinės sandėliuose;
  • Pakrovimas ir iškrovimas mechanizuotu ir rankiniu būdu;
  • Sandėlio prekių apyvartos apskaita;
  • Klientų informavimas apie transakcijas, susijusias su prekių apyvarta sandėlyje ir atsiskaitymas už balansus;
  • Prekių rūšiavimas ir pakavimas, krovimas ant padėklų, siuntos surinkimas;
  • Lipdukų klijavimas ant produktų, prekių ženklinimas, paruošimas transportavimui..

ATSIŲSKITE UŽKLAUSĄ