APIE MUS

Jūsų krovinys patikimose rankose

Mūsų įmonė „Atlantic Way“ yra Lietuvoje, Klaipėdos uoste. Mes tiekiame optimalią logistikos grandinę, naudodami profesionalų metodą ir atsižvelgdami į visus mūsų klientų poreikius ir norus. Mes siekiame sutrumpinti pristatymo laiką, viso tiekimo maršruto metu užtikrindami transportavimo ir krovinių saugumą.

Mes pristatome krovinius jūra, geležinkeliais ir kelių transportu. Optimali tiekimo maršruto logistikos schema, naudojant vienos ar kelių transporto priemonių tipus, sudaroma priklausomai nuo tiekimo maršruto atstumo, taip pat pristatymo laiko ir kliento numatomų finansinių išlaidų.

Mūsų aukštos kvalifikacijos vadovai, gebantys bendrauti daugeliu Europos kalbų, veiksmingai padeda mūsų klientams sprendžiant visokio pobūdžio iškylančias problemas, skubiai pasiūlydami jiems veiksmingiausius sprendimus.

Mes įgijome patirties ir įgavome savo klientų pasitikėjimą, kurių dauguma tapo mūsų partneriais. Tikime, kad kasdienio darbo pagrindas yra veiksmingo darbo proceso organizavimas ir jo kontrolė.

Įmonė „Atlantic Way“ kuria pridėtinę vertę savo klientams, siūlydama jiems konkurencingus tarifus ir nepriekaištingą aptarnavimą.