T1 DEKLARACIJA - T1 TRANZITO IR GABENIMO DOKUMENTACIJA

T1 Deklaracija - T1 Tranzito Ir Gabenimo Dokumentacija

T1 muitinės tranzito ir gabenimo dokumentai Europoje:

Viskas tvarkoma nuotoliniu būdu ir iš anksto, nepaisant pakrautos transporto priemonės vietos, dėl kurios reikalinga atidaryti tranzito procedūrą. Paslaugos teikiamos 24 val. per parą.

Parinktis Nr. 1. Jūs atsiunčiate mums duomenis (CMR, PVM sąskaitas faktūras, transporto priemonės registracijos pažymėjimą, vairuotojo telefono numerį ir kontrolės posto, kur transporto priemonė ruošiasi kirsti sieną, pavadinimą) el. paštu, o mūsų patyrę muitinės agentų atstovai užpildys tranzito deklaraciją ir išsiųs vairuotojui/klientui SMS pranešimą su unikaliu deklaracijos kodu. Jūs užtruksite per 2 minutes dokumentams išsiųsti. Visa kita padarysime mes.

Parinktis Nr. 2. Vairuotojas atvyksta į mūsų skenavimo taškus, kur bus nuskenuojamas tranzito įforminimui reikalingų dokumentų komplektas, ir išsiunčiamas mums.

Mes siūlome šias paslaugas:

Klientas/vairuotojas, gavęs SMS pranešimą su kodu, pateikia jį muitinės pareigūnui, kuris nedelsiant sutvarko T1 procedūrą dėl prekių.

Mūsų privalumas yra mūsų patirtis ir gebėjimas teikti daug aukštos kokybės muitinės tarpininkavimo paslaugų už konkurencingą kainą.

    Deklaracija bus pateikta iki transporto priemonės atvykimo į muitinės kontrolės postą. Pagrindiniai šito privalumai yra:

  • Tai sutaupo laiko (nuo 2 iki 3 valandų). Deklaracija bus užpildoma transporto priemonės pakrovimo metu;
  • Paslauga teikiama 24 valandas per parą;
  • Apmokėjimą reikia atlikti kartą per mėnesį pateikus sąskaitą faktūrą;
  • Patogi apmokėjimo procedūra per nepiniginius sandorius;
  • Mes esame pasiruošę teikti pagalbą atstovaujant Jūsų interesus Europos Sąjungos ir Muitų sąjungos valstybinėse institucijose;
  • Paslaugų kaina yra 30% mažesnė nei elektroninių muitinės dokumentų kopijų, sutvarkytų pasienyje, kaina;
  • Pirmumo procedūros, atliekamos muitinės pareigūno.

ATSIŲSKITE UŽKLAUSĄ